Banino – dlaczego warto tam zamieszkać?

dom moich marzeń w baninie

W Polsce jest wiele urokliwych miejsc, które zachęcają do zamieszkania w nich swoją naturą, korzystną lokalizacją i atrakcyjnymi cenami. Do rejonów obfitych w ciekawe inwestycje należy niewątpliwie Pomorze, a w nim miejscowość Banino.

 

Od kilku lat w Polsce zauważa się trend przeprowadzania się z miasta pod nie. Co ciekawe – manewry tego typu dotyczą coraz częściej młodych singli lub rodzin. Ostatnimi czasy coraz więcej słyszy się o Baninie – miejscowości położonej pod aglomeracją trójmiejską, w której powstają osiedla Dom Moich Marzeń.

Jakie są zalety mieszkania w Baninie? Przekonajmy się!

1. Własny dom z ogródkiem!

Nie ma co się oszukiwać – tyle prywatności, co we własnym domu, nie będziemy mieli w żadnym bloku. Luksus posiadania dużej powierzchni dla siebie kusi coraz więcej osób do zmiany miejsca zamieszkania na osiedle w Baninie.

 

Dodatkową atrakcją jest ogród, który – podobnie jak dom – możemy spersonalizować, dodając huśtawkę, stół z krzesłami i parasolem czy stawiając grilla. Własny dom to wygoda i szerokie możliwości.

2. Dogodna lokalizacja – 25 minut do Centrum Gdańska!

 

Każdy, kto kiedykolwiek szukał nowego mieszkania czy domu, wie, że jednym z najważniejszych czynników stanowiących o naszym ostatecznym wyborze, jest czynnik lokalizacyjny. Umiejscowienie naszego przyszłego lokum będzie miało przecież wpływ na nasze samopoczucie, plan dnia, ilość wolnego czasu oraz ilość czasu potrzebnego na dotarcie do pracy.

 

Warto więc wiedzieć, że Banino niemalże graniczy z Gdańskiem Osową, skąd do Centrum można dojechać w około 20 minut. Drogi są zazwyczaj korzystnie puste i przejezdne.

3. Liczne atrakcje Trójmiasta w okolicy

Mieszkańcy Banina mogą cieszyć się nie tylko z własnych przestrzeni, świeżego powietrza, czy bliskości natury. Do ich dyspozycji jest całe dobro Trójmiasta – a więc liczne atrakcje, morze, parki, lasy, restauracje, kina i galerie handlowe.

 

Dzięki tak małej odległości do Gdańska, Sopotu oraz Gdyni Banino jest atrakcyjne dla wszystkich pokoleń. Możliwość korzystania z zalet trójmiejskiego świata to niezaprzeczalny atut tej inwestycji.